האמת שמאחורי
הרבה מידע "לא מדויק" פוזר במהלך השנים סביב קוסמטיקה וטיפוח העור,
ולכן בחרתי להמיס כמה מהמיתוסים הנפוצים.
כולי תקווה שהמידע כאן יסייע לך ויקל על בריאותך 
ובעיקר ישיב את היופי לחייך ! 
 
הקשר בין מצב העור והארכיון הרגשי שלנו - ה- DNA שלנו זוכר 30 שנה לאחור, כך שאירועים משמעותיים רגשית יכולים להשפיע על מצב העור שלנו. אירוע משמח או מצער יכולים להראות על פנינו גם אחרי כמה עשורים.
 
"...יש לי עור שמן..." – אחד המיתוסים הגדולים של הקוסמטיקה הוא ה"סיפור" על סוגי עור. לא קיים סוג קבוע של עור. מצב העור שלנו משתנה תדירות ומושפע מאורח חיים, תזונה, מצב רוח, מזג אויר, עונה, מצב הורמונלי, עישון, אלכוהול ועוד. לכן הטיפול בעור מתבצע בהתאם למצבו הנוכחי של העור. 
 
טיפולי חמצן בעור – על פניו זה נשמע טוב, שהעור "ינשום קצת" ואז יראה טוב יותר. אז זהו שלא ! החמצן הוא רדיקל חופשי וכידוע אנו נלחמים ברדיקלים חופשיים כיוון שהם מעודדים תהליך התחמצנות (הזדקנות), לכן טיפול בחמצן אינו מיטיב עם עור הפנים ואף מזיק לו.
 
הסרת שיער לצמיתות – כולם חולמים על זה, הפרסומות מראות לנו דוגמניות עם רגליים חלקות כמו טוסיק של תינוק. האמנם זה אפשרי ? לא. עוד לא נולד הטיפול שיסיר את שיער גופך לצמיתות. מה כן יש ? הסרת שיער לטווח ארוך, והעלמת השיער ברמה של עד 80%. מילה קטנה הבדל גדול.
 
אלוהיי הסרום – הסרום השתלב בעולם הטיפוח בעשור האחרון. לא כולם מודעים לחשיבות פעילותו, אך חשיבות הסרום היא רבה. שימוש יומיומי בסרום תומך מאוד בטיפוח עור הפנים. הסרום הוא למעשה "הצינור" - סרום איכותי מיוצר בדר"כ בננו טכנולוגיות ולכן המולקולות שלו זעירות ויכולות לחדור דרך זקיקי השיער. הוא המוליך, דרכו חודרים הקרמים שאנו מורחים מעל, בלעדיו קרם הפנים נשאר "מעל" שכבת העור העליונה ומעניק לחות לשכבה זו בלבד.
 
קרם עפעפיים – חברות הקוסמטיקה הגדולות עושות מאמץ גדול כדי להגדיל מכירות. זו הסיבה שהן המציאו קרם לכל פיסת פנים: קרם לילה, קרם יום, קרם צוואר, קרם עיניים - ומה לא. אין צורך בקרם נפרד לכל חלק בפנים, אפשר להשתמש בקרם הפנים שמתאים למצב עורך לכל הפנים והצוואר והעיקר שהם אינם מבוססים חומצות. 
 
העלמת פיגמנטציה – בדומה להסרת שיער לצמיתות, מחקרים קליניים מראים שגם כאן אין שום טיפול אשר מעלים פיגמנטציה ב- 100%. אפשר בהחלט לבצע טיפול אשר בסופו כ 20%-50% מהפיגמנטציה תובהר, אך חשוב מאד לציין כי ההליך הינו הליך יום יומי וברגע שנפסיק את השימוש בחומרים אנטי פיגמנטטיביים המלנין יעלה שוב והפיגמנט יחזור.
 
מים – אחד הגורמים המשפיעים ביותר לטובה על עור פנינו הוא מים. תשתו מים והרבה במיוחד בעונת הקיץ בישראל ! אפשר כמובן לשדרג עם לימון ועלי נענע טריים ואז הרבה יותר קל לשתות.
 
 
צלוליט וקמטים  – מחפשות דרך מהירה להיפטר מצלוליט לפני הליכה לבריכה ?
מרחו מלפפון על האזור הבעייתי לכמה דקות, הפיטוכימיקלים (תרכובות כימיות טבעיות) הנמצאים במלפפון גורמים לקולגן הטבעי בעור להתהדק, מייצבים את השכבה החיצונית של העור ומטשטשים את מראה הצלוליטיס  - פועל היטב גם על קמטים !
 
תכלית החכמה היא לחשוב אמת, 
להרגיש את היופי 
ולרצות את הטוב .
 אפלטון
 
 שם מלא
דוא"ל
טלפון